REZERVÁK JE TADY :-) :-) :-) Spuštěno...


Informace k nově zavedenému rezervačnímu systému na stránkách Masáže PRO.

  • NOVINKY / AKCE

Datum publikování: 3. 2. 2015, 17.50 hodin

Dnešním dnem můžeme nabídnout našim klientům  ten komfort nových webových stránek, jaký jsme si přáli.  Vytoužený rezervační systém je tady…!!!  

Díky velkému úsilí a ochotě pánů Tesarčíků z Tirata s.r.o., jejich týmu, Martinovi F. a našemu týmu Masáže PRO konečně spouštíme rezervační systém s možností objednat se na masáže k nám přes webové stránky Masáže PRO.

Díky….

O co jde:

Po zaregistrování  se do rezervačního systému Masáže PRO se můžete kdykoli přihlásit a vybrat si den, masáž a místo, kde byste masáž chtěli využít. Následně se Vám objeví časové  možnosti maséra, do kterých se rovnou můžete zablokovat. V případě, že se Vám masér po výběru dne, masáže a místa neobjeví, není ten den na konkrétním místě žádný masér, který by Vámi vybranou terapii vykonával.

Informace o Vaši rezervaci dostanete e-mailem, případně se po přihlášení  můžete  opět podívat na konkrétní   informace k Vaší rezervaci.

Jelikož je vše v prvopočátku a vždy se něco najde dál, budeme rádi za jakékoli připomínky, poznatky a názory k systému, které prosím pište na info@masaze-pro.cz.

Přejeme si, aby se Vám náš rezervační systém líbil a aby jste, stejně jako my, rádi využívali tuto novou komfortní  možnost objednávání.  

Přejeme  Vám úspěšný a naplněný únor.

Tým Masáže PRO